سامسونگ برتر

تعمير صداي بلند يخچال فريزر ، برخي زمان ها از يخچال فريزر صداهاي ناهنجاري به گوش مي رسد، برخي از اين صداها طبيعي هستند و به زودي برطرف مي شوند ولي برخي از آنها غيرعادي هستند و نياز به تعمير دارند. در اين نوشته به موارد رايجي اشاره مي كنيم كه باعث صداي بلند در يخچال فريزر مي شوند.

 

صداي بلند از فن موتور اپراتور يخچال فريزر

در صورتي كه از فن يخچال فريزر صدايي شنيديد، احتمال دارد ايراد از موتور فن اواپراتور باشد. اين نوع فريزر در بخش  فن موتوري دارد كه هوا را دور اپراتور به چرخش در مي آورد تا آن را خنك كند.

با گذشت زمان، موتور فن مي تواند فرسوده شود و يا نياز به روغن كاري داشته باشد، كه توجه نكردن به اين موارد مي تواند باعث صداي بلند و تق تق هاي در فريزر شود.

براي تعويض موتور فن، ابتدا برق فريزر را قطع كنيد. احتمالا لازم باشد كه صفحه مشبك اپراتور را باز كنيد تا به موتور دسترسي پيدا كنيد. خيلي راحت سيم هاي رابط را قطع كنيد و پيچ و مهره ها را از آن باز نماييد.

امتیاز:
بازدید: 567
برچسب:
:
[ 1396/8/14  ] [ ۰۹ ] [ khadamatesam ] [ ]

نمك ظرفشويي چه كاري مي كند؟ نمك استفاده هاي گوناگوني دارد با نمك مي توانيد مايعات ريخته شده بر روي لباس هاي خودتان را تميز كنيد يا با نمك مي توانيد عمر ماشين ظرفشويي خود را افزايش بدهيد. استفاده از نمك در ظرفشويي يك ماده بسيار مهم است.

امتیاز:
بازدید: 77
برچسب:
:
[ 1396/8/14  ] [ ۰۹ ] [ khadamatesam ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 63
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 13333
چت باکس
امکانات وب