سامسونگ برتر

تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج: سرويس لوازم خانگي مركز  در جهت رفاه مشتريان خود اقدام به نمايندگي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج كرده و تمام لوازم خانگي اين برند افتخارآميز را در سراسر ايران عزيز به هموطنان محترم ارائه مي دهد. پس از فروش محصولات سامسونگ كار اصلي خدمات رساني نمايندگي تعميرات سامسونگ شروع مي شود و خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در همه روزهاي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ سال به مشتريان خود ارائه مي دهد.

مركز تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در كرج

مركز تعميرات لوازم خانگي سامسونگ براي هر يك از محصولات سامسونگ تسهيلات خاصي را تدارك ديده است و به مشتركين و مشتريان فعال خود ارائه مي دهد. همه خدمات ارائه شده در همان روز در محل سكونت مشتري و با پايين ترين هزينه انجام مي شود. تعمير، نگهداري، نصب و برطرف كردن مشكلات جزئي و كلي دستگاه هاي سامسونگ و تعويض قطعات معيوب از جمله خدمات پس از فروش سامسونگ است.لزومي ندارد دستگاه خود را به مركز نمايندگي انتقال دهيد، متخصصان كارگشته نمايندگي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در محل مشتري حاضر مي شوند و همه خدمات گفته شده را در كمترين زمان به مشتري ارائه مي دهند.

قطعات اورجينال سامسونگ

همه قطعات قابل تعويض، فابريك و با تگ رسمي سامسونگ هستند. اگر قطعات فابريك بر روي دستگاه شما تعبيه شود، عمر دستگاه خيلي بيشتر مي شود و اين كار رضايت مشتريان را به دنبال داشته است. اين قطعات تعويض شده از درجه اطمينان بالايي برخوردار هستند و ضمانت سلامت و اصل را از طرف نمايندگي دارند و جزء برترين قطعات توليد شده توسط خود شركت سامسونگ هستند. محصولات شما در مدت زمان گارانتي تحت حمايت نمايندگي تعميرات سامسونگ هستند و كوچكترين ايراد و مشكلي در اين مدت برعهده ماست.

فقط به نمايندگي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ مراجعه كنيد تا تعميرگاه مجاز سامسونگ و نمايندگي مجاز سامسونگ مركزي تعميرات سامسونگ به بهترين شكل ممكن تعميرات دستگاه شما را به انجام دهد و همينطور از خدمات پس از فروش سريع و دقيق نمايندگي تعميرات سامسونگ برخوردار شويد.

مركز تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج

تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران

مركز تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در كرج

لوازم خانگي سامسونگخدمات تعميرات لوازم خانگيلوازم خانگي سامسونگ جهشي بزرگ در دنياويژگي هاي خاص تعميرات لوازم خانگي سامسونگگارانتي دستگاه هاي سامسونگ هنگام ارائه خدمات لازمخدمات تعميرات سامسونگ در ايرانتعميرات سامسونگ مربوط به ساير برندهابررسي هاي لازم قبل از مراجعه به بخش تعميراتهزينه هاي خدمات تعميرات لوازم خانگي سامسونگ

لوازم خانگي سامسونگ

در زمان خريد لوازم خانگي سامسونگ دقت كنند تا برگه هاي گارانتي و خدمات پس از فروش اين لوازم خانگي را نيز دريافت كنند تا اگر در آينده به مشكلي برخورد كردند آمادگي هاي لازم را براي مقابله با آنها داشته باشند. گارانتي محصولات بهترين راهي است كه مي تواند اطمينان شما را در استفاده از لوازم خانگي سامسونك فراهم كند.

گارانتي لوازم خانگي سامسونگ

مسئله ديگري كه پيش مي آيد مربوط به اتمام زمان گارانتي محصولات است، ما اين مشكل را براي شما برطرف كرده ايم و با راه اندازي تعميرگاه هاي مجاز سامسونگ خدمات پس از فروش سامسونگ را خدمت شما ارائه مي دهيم. چون خيلي از نمايندگي ها دستگاه هايي كه گارانتي آنها تمام شده را پوشش نمي دهند و از عهده تعمير برنمي آيند ولي نمايندگي تعميرات سامسونگ حاضر است تا در زمان تمام شدن گارانتي نيز خدمات پس از فروش خود را به شما ارائه دهد.

فرقي ندارد كه گارانتي لوازم خانگي منزل شما به پايان رسيده يا نه، فقط كافي است با همكاران ما تماس بگيريد و مشكل خود را با آنها در ميان بگذاريد تا راهكار مناسبي پيش پاي شما گذاشته شود. تعميركاران حرفه اي و متخصص نمايندگي تعميرات سامسونگ گوش به زنگ شما هستند تا بتوانند خدمات خود را به شما ارائه كنند و مشكلات احتمالي دستگاه هاي شما را با بهترين تجهيزات و به صرفه ترين هزينه برطرف كنند.

خدمات تعميرات لوازم خانگي

همكاران ما خودشان در محل دستگاه شما حضور مي رسانند و لازم نيست شما دستگاه مربوطه را به نمايندگي بياوريد. اما اگر در شرايط خاصي مجبور باشيم دستگاه را به تعميرگاه مجاز انتقال دهيم اين كار نيز توسط نمايندگي تعميرات و همكاران ما انجام مي شود و هزينه آن نيز برعهده ماست. پس تنها كاري كه شما در همه مراحل تعميرات دستگاه ها انجام مي دهيد تماس با ما و اطلاع رساني مشكل تان است.

خدمات تعميرات سامسونگ در همه ناحيه هاي تهران نمايندگي فعال دارد و شما از هر گوشه و كنار تهران و كرج مي توانيد با ما تماس بگيريد و خدمات موردنياز خود را از همكاران ما درخواست كنيد. همكاران ما همه جزء بهترين كارشناسان و مهندسان و تكنسين هاي اين حوزه هستند و دانش و مهارت بالايي در شناخت دستگاه هاي سامسونگ و برطرف كردن مشكلات مربوط به آنها دارند.

 

تعميرات سامسونگ مربوط به ساير برندها

يكي ديگر از خدمات نمايندگي تعميرات سامسونگ ارائه خدمات تعميراتي ساير برندهاي معتبر ايراني و بين المللي به مشتريان عزيز است. لوازم خانگي برندهاي متنوعي را شامل مي شوند كه رسيدگي به همه آنها و ارائه خدمات مربوط به هر كدام از برندها از جمله فعاليت هاي خدماتي و تعميراتي نمايندگي تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج است.

همه تعميرات مربوط به برندهاي مختلف نيز در دم منزل شما انجام مي شود و تكنيسين هاي متخصص ما در هر يك از برندهاي لوازم خانگي خودشان را به آنجا مي رسانند و خدمات دستگاه هاي مختلف با برندهاي مختلف را به شما ارائه مي دهند.

اگر هر يك از برندهاي شناخته شده لوازم خانگي با نواقصي برخورد كردند، در اولين فرصت با ما تماس بگيريد و نقص موردنظر را با مشاوران و اپراتورهاي ما در ميان بگذاريد با متخصص آن برند و آن دستگاه به محل شما اعزام گردد.

تعميرات همه لوازم خانگي در اولويت نمايندگي ما قرار دارد و تسهيلات خاصي را براي تعميرات همه آنها در سراسر ايران ارائه مي دهيم. لوازم خانگي شركت سامسونگ و شركت هاي ديگر كه اعتبار و شهرت بين المللي دارند توسط تعميركاران حرفه اي ما در كمترين زمان و پايين تريم هزينه ممكن تعمير مي شوند.

بررسي هاي لازم قبل از مراجعه به بخش تعميرات

مصرف كننده گرامي در صورتي كه متوجه نارسايي هايي در هر يك از لوازم خانگي سامسونگ شديد، نخست از متصل بودن درست برق مصرفي و چگونگي قرارگيري درست دستگاه در محل مطمئن شويد.

در خيلي از زمان ها ايراد موردنظر براي دستگاه ناشي از متصل نبودن درست لوازم خانگي به برق مصرفي مي باشد كه اولين كار در برخورد با چنين مشكلي بررسي سيم و كابل برق است. همينطور جاي قرارگيري دستگاه نيز بايد بررسي شود چرا كه اين قسمت اهميت بالايي در عملكرد دستگاه دارد.

اگر موارد بالا را بررسي كرديد و مشاهده كرديد كه مشكل و ايراد از جانب اين موارد نيست در مرحله بعدي دفترچه راهنماي فارسي دستگاه سامسونگ را به خوبي مطالعه كنيد و با كمك دفترچه راهنما همه قطعه هاي دستگاه را بررسي كنيد و از سالم بودن دستگاه يا معيوب بودن آن مطمئن شويد. برخي از نواقص و ايرادها در اكثر زمانها با رجوع به دفترچه راهنما برطرف مي شود.

اما اگر با اين كارها باز دستگاه شما همان مشكل را داشت اينجاست كه بايد با يكي از نمايندگي هاي محصولات پس از فروش سامسونگ تماس بگيريد تا نسبت به تعمير و بررسي دستگاه سامسونگ شما دست به كار شوند شايد با يك مشاوره ساده بتوانيد دستگاه هاي سامسونگ را دوباره راه بيندازيد و اگر مشكل جدي تر باشد با مراجعه همكاران و متخصصان مشكل شما برطرف خواهد شد.

شماره تماس تعميرات لوازم خانگي سامسونگ

اگر همه ايرادهاي لوازم خانگي سامسونگ با مراجعه حضوري تكنيسين ها و تعميركارهاي ما برطرف نشد، دستگاه شما به تعميرگاه مجاز سامسونگ انتقال داده مي شود، اين انتقال براي شما هزينه اي ندارد و براي بررسي و تعمير بهتر در تعميركار اين مورد انجام مي شود و بعد از تعمير آن دوباره توسط تعميركار و همكاران ما به شما تحويل داده مي شود.تمام هزينه هاي رفت و آمد كارشناسان و تعويض قطعه ها و همچنين دستمزد تعمير در تعميركار كاملا رايگان بوده و برعهده مركز تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج است.

 

لوازم خانگي سامسونگ جهشي بزرگ در دنيا

مطمئنا شما هم از دانستن اين قضيه شگفت زده مي شويد كه منزل شما هم مي تواند از بالاترين سطح آي كيو برخوردار شود. اين سطح هوش، خيلي بيشتر از آن چيزي است كه فكرش را مي كنيد. لوازم خانگي لوازم خانگي هر روز به خصوصيات هوشمند نويني تجهيز مي گردند تا به اين ترتيب بتوانند خواسته هاي انبوهي از مشتريان را رفع كنند.

محصولات لوازم خانگي سامسونگ در قلب اين انقلاب هوشمند واقع شده است. در حقيقت اين گروه از محصولات به منزله آينده لوازم خانگي شمرده مي شوند و زندگي را براي مصرف كنندگان لوازم خانگي سامسونگ، آسان تر و هيجان انگيز تر مي نمايند.

يكي از عظيم ترين لوازم خانگي هوشمند سامسونگ، يخچال فريزر Family Hub 2.0 است كه در ابتداي سال 2017 رونمايي شد. اين يخچال فريزر سامسونگ از فناوري تشخيص صدا برخوردار است و شيوه اي ابتكاري را براي مصرف كننده ايجاد مي كند تا نه تنها به آشپزخانه بلكه به سراسر دنياي اطراف خود، وصل شود.

نرم افزاري كه بر روي اين يخچال هوشمند سامسونگ تعبيه شده به شما مجال مي دهد تا مستقيما به وسيله نمايشگر يخچال، غذا سفارش بدهيد. از سويي شما مي توانيد با كمك اين يخچال سامسونگ، موزيك گوش بدهيد و يا گزارش آب و هوا را دريافت كنيد.

لوازم خانگي هوشمند سامسونگ

يكي ديگر از محصولات لوازم خانگي هوشمند سامسونگ، ماشين لباسشويي QuickDrive است كه در IFA 2017 نيز به نمايش گذاشته شد.

اين ماشين لباسشويي سامسونگ به يك كمك يار هوشمند مجهز كه برترين چرخه شستشو را براي هر يك از لباس ها طبق داده ها، توصيه مي كند.

فقط كافي است به زبان بياوريد كه مي خواهيد شستشوي چه نوع لباسي را انجام دهيد و تا چه اندازه كثيف و داراي چه رنگي است. ساختار به كار رفته در اين ماشين لباسشويي سامسونگ قابليت كنترل ماشين را از مسافت دور مي دهد.

از سويي جاروبرقي هوشمند POWERbot هم موفق به دريافت جايزه خلاقيت در 2017 CES شد. اين جارو برقي سامسونگ از حسگرهايي جهت يافتن نقشه خانه كمك مي گيرد و ناحيه هاي تميز شده را به خاطر مي سپارد و هر نوع مانعي را پيدا كرده و پيرامون آن را جارو مي كند.

پس روزانه سطح هاي بيشتري از هوش مصنوعي، وارد حوزه فناوري و محصولات لوازم خانگي سامسونگ مي گردد و زندگي آسان تري را براي مصرف كنندگان اين محصولات به ارمغان مي آورد.

تعمير لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج

فروش بالاي محصولات سامسونگ و ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ، مگر با بودن نمايندگي تعميرات فراگير در همه شهرها و استان هاي كشور ممكن نمي شود. نمايندگي تعميرات سامسونگ با تجربه ساليان خود و منابع انساني متخصص و مجرب و دوره ديده افتخار مي كند كه در همه روزهاي سال در همه ساعت هاي شبانه روز جوابگوي نيازهاي مشتريان و مشتركين فعال محصولات سامسونگ است.

نمايندگي تعميرات سامسونگ براي تعمير و نگهداري و راه اندازي يخچال فريزر سامسونگ – سايد باي سايد سامسونگ – لباسشويي سامسونگ- ظرفشويي سامسونگ و مايكروويو سامسونگ و ماكروفر سامسونگ و جاروبرقي سامسونگ و همينطور مشاوره تلفني مشتريان عزيز سامسونگ آماده هاي لازم را دارد.

براي ايرادهايي كه در دستگاه هاي يخچال فريزر سامسونگ ، سايد باي سايد سامسونگ ، لباسشويي سامسونگ و ظرفشويي سامسونگ به وجود مي آيد، مصرف كنندگان عزيز مي توانند با مشاوره از كارشناسان نمايندگي تعميرات سامسونگ، مشكلات پيش آمده را ابتدا به دست خودشان برطرف كنند؛ كه در اين صورت احتياجي به مراجعه حضوري تكنسين هاي نمايندگي تعميرات سامسونگ نيست.

اگر ايراد دستگاه برطرف نشد، اپراتورهاي شبانه روزي خدمات پس از فروش سامسونگ با دريافت نشاني و شماره تلفن شما، بلافاصله كارشناسان و تعميركارهاي باتجربه و بااخلاق خود را به خانه هاي مشتريان مي فرستد و در كمتر از دو ساعت، تعمير دستگاه شما انجام مي شود.

چرا براي سرويس لوازم خانگي سامسونگ نمايندگي تعميرات سامسونگ را انتخاب مي كنيد؟

  • مشاوره دقيق به مشتريان به وسيله كارشناسان مركز تماس در نمايندگي تعميرات سامسونگ
  • فرستادن سريع و وقت شناس تعميركارهاي نمايندگي در تعميرگاه و نمايندگي مجاز مركزي سامسونگ
  • برطرف كردن ايراد دستگاه در كمتر از دو ساعت در نمايندگي تعميرات سامسونگ
  • به كارگيري از قطعات فابريك در تعميرگاه مجاز و تعميرگاه مركزي سامسونگ
  • تعرفه قيمت هاي كم و اقتصادي براي مشتريان دائمي نمايندگي تعميرات سامسونگ
  • اجراي تعميرات و دريافت هزينه تعميرات با رضايت مشتريان در نمايندگي تعميرات سامسونگ
  • تحويل هميشگي قطعه هاي هر يك از دستگاه هاي سامسونگ به مشتريان در نمايندگي تعميرات سامسونگ
  • گارانتي 36 ماهه براي تعميرات صورت گرفته در نمايندگي تعميرات سامسونگ
  • جلب رضايت بيشتر مشتريان ، بعد از انجام تعميرات در خدمات پس از فروش سامسونگ
  • گرفتن رضايت نهايي مشتريان در نمايندگي تعميرات سامسونگ
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۵:۱۱ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 12
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 13282
چت باکس
امکانات وب