سامسونگ برتر

نمايندگي تعميرات سامسونگ, تعميرگاه مركزي سامسونگ, تعميرگاه مجاز سامسونگ,نمايندگي مركزي سامسونگ در تهران و كرج اين افتخار را دارد كه براي ارائه سرويس در زمينه هاي بالا آماده خدمت رساني است.

سرويس اين شركت به صورت شبانه روزي بوده و همه جاي ايران را شامل مي شود.

تعميرات حرفه اي را با نمايندگي سامسونگ با ما تجربه كنيد.

فقط يك تماس كافي ست: 33444219-021

نمايندگي تعميرات سامسونگ سرويس ويژه اي در تهران و كرج ارائه مي شود.

مسئله ديگري كه پيش مي آيد مربوط به اتمام زمان گارانتي محصولات است، ما اين مشكل را براي شما برطرف كرده ايم و با راه اندازي تعميرگاه مجاز سامسونگ و نمايندگي رسمي سامسونگ را خدمت شما ارائه مي دهيم. چون خيلي از نمايندگي سامسونگ دستگاه هايي كه گارانتي آنها تمام شده را پوشش نمي دهند و از عهده تعمير برنمي آيند ولي نمايندگي تعميرات سامسونگ حاضر است تا در زمان تمام شدن گارانتي نيز باز سرويس خود را به شما ارائه دهد.

نمايندگي تعميرات سامسونگ

تعميرگاه مركزي سامسونگ

شركت تعميرگاه مركزي سامسونگ و تعميرگاه مجاز سامسونگ نيازي به معرفي ندارد همه محصولات سامسونگ امتحان خود را پس داده اند. برند سامسونگ ضامن محصولاتش است. نمايندگي رسمي سامسونگ را در عمل امتحان كنيد.

لوازم خانگي سامسونگ براي هر كسي كه فقط يكبار از اين محصولات استفاده كرده و و براي همه افرادي كه نام اين اين برند معتبر بين المللي را شنيده اند تداعي كننده بهترين هاست.

شما برترين محصولات را به ويژه برترين محصولات لوازم خانگي را مي توانيد در اين برند جهاني سراغ بگيريد. اطمينان و رضايت مشتري از لوازم خانگي سال هاست كه پشتوانه سامسونگ است.

پس شما نيز با شنيدن اسم سامسونگ مي توانيد از كيفيت محصولات آن اطمينان خاطر داشته باشيد.تعميرگاه مركزي سامسونگ نيز در اين جهت سعي كرده، بهترين امكانات را به مشتري هاي اين برند معروف ارائه دهد و با سرويس دهي برتر در خدمت آنها باشد با نمايندگي مجاز سامسونگ در ارتباط باشيد.

نمايندگي رسمي سامسونگ

نمايندگي رسمي سامسونگ شركت سامسونگ همه لوازم خانگي شما را به صورت يكجا در خود دارد و كيفيت هر يك از محصولات آن حرف اول را در اين صنعت مي زنند.

بايد توجه داشت نمايندگي رسمي يك برند با استانداردهاي رسمي آن برند هماهنگ است. همه قطعات سامسونگ مختص اين برند هستند و هم قطعه هاي مكانيكي و هم قطعات الكترونيكي هر يك از لوازم خانگي سامسونگ از مرغوب ترين و باكيفيت ترين قطعات به حساب مي آيند.

 

  • همه قطعات دستگاه هاي سامسونگ در نمايندگي رسمي سامسونگ و تعميرگاه مركزي سامسونگ موجود هستند و شما نبايد از بابت موجودي اين قطعات نگراني و مشكلي داشته باشيد.

قطعه هاي موجود در اين نمايندگي سامسونگ همه محصول و توليد خود شركت سامسونگ هستند و شما هيچ قطعه تقلبي و غيرارجينالي را در اين نمايندگي نمي توانيد پيدا كنيد.

  • اگر دستگاه هاي شما از بابت قطعه اي دچار مشكل شده باشد و آن قطعه تعميرپذير نباشد و نياز به تعويض داشته باشد، نمايندگي رسمي سامسونگ قطعه اورجينال آن قطعه را با قطعه معيوب جايگزين مي كند و شما دوباره مي توانيد از دستگاه خودتان استفاده كنيد.

تعميرگاه مجاز سامسونگ

برند و نشانه تعميرگاه مجاز سامسونگ كه شناخته ترين برند توليدي لوازم خانگي است. شركت ما آماده ارائه سرويس ها در همه زمينه هاي مربوط به دستگاه هاي سامسونگ است.

تعميرگاه مجاز سامسونگ در برگيرنده تعميركاران خبره و حرفه اي است كه مجاز به تعمير اصولي و حرفه اي محصولات سامسونگ هستند. همه تعميركاران مستقر در تعميرگاه مجاز سامسونگ داراي تحصيلات عالي بوده و در ضمن سواد علمي خود، دوره هاي آموزشي فوق برنامه اي را براي يادگيري تعميرات هر يك از دستگاه هاي سامسونگ سپري كرده اند.

 

  • به همين خاطر تعميركارهاي حرفه اي ما به تمامي قطعه هاي لوازم خانگي سامسونگ آشنايي دارند و توان تعمير هر يك از آن قطعه ها را دارند.
  • در ضمن همه كارهاي تعميراتي تعميركاران تعميرگاه مجاز سامسونگ زيرنظر بهترين مهندسان متخصص بوده و در تمام مراحل تعميرات به كار آنها و نحوه تعمير آنها نظارت مي شود.
  • همه تعميركاران مشغول در تعميرگاه مجاز سامسونگ جزء بهترين و بااخلاق ترين افراد نيز هستند و در انتخاب آنها به اين اصل مهم نيز توجه شده است. نحوه رابطه با مشتري و خوشرويي و پاسخگو بودن به همه خواسته هاي تعميراتي مشتريان از اصول كاري نمايندگي تعميرات سامسونگ است كه آن را در مرحله اجرايي مي توانيد در تعميركاران ما سراغ بگيريد.

نمايندگي تعميرات سامسونگ در كرج

همه كساني كه از محصولات سامسونگ استفاده مي كنند احتمالا روزي به نمايندگي تعميرات سامسونگ و تعميرگاه مجاز سامسونگ نياز پيدا خواهند كرد، به همين خاطر بايد در همان روزي كه اقدام به خريد محصولات سامسونگ مي كنند فكر اين روز را نيز بكنند.

پس بايد در زمان خريد محصولات دقت كنند تا برگه هاي گارانتي و تعميرات اين محصولات را نيز دريافت كنند تا اگر در آينده به مشكلي برخورد كردند آمادگي هاي لازم را براي مقابله با آنها داشته باشند. گارانتي محصولات بهترين راهي است كه مي تواند اطمينان شما را در استفاده از لوازم خانگي سامسونك فراهم كند.

براي ايراد هايي كه در دستگاه هاي يخچال فريزر سامسونگ ، سايد باي سايد سامسونگ ، لباسشويي سامسونگ و ظرفشويي سامسونگ به وجود مي آيد، مصرف كنندگان عزيز مي توانند با مشاوره از كارشناسان نمايندگي تعميرات سامسونگ، مشكلات پيش آمده را ابتدا به دست خودشان برطرف كنند؛ كه در اين صورت احتياجي به مراجعه حضوري تكنسين هاي نمايندگي تعميرات سامسونگ نيست.

تعميرگاه مجاز سامسونگ در تهران

اگر ايراد دستگاه برطرف نشد، اپراتورهاي شبانه روزي تعميرات سامسونگ با دريافت نشاني و شماره تلفن شما، بلافاصله كارشناسان و تعميركارهاي باتجربه و بااخلاق خود را به خانه هاي مشتريان مي فرستد و در كمتر از دو ساعت، تعمير دستگاه شما انجام مي شود.

يكي از خصوصيات نمايندگي تعميرات سامسونگ و نمايندگي مجاز سامسونگ ، تعمير دستگاه ايراد دار در كمتر از دو ساعت است و اين نمايندگي به صورت شبانه روزي فعال است.همه قطعات قابل تعويض، فابريك و با تگ نمايندگي سامسونگ هستند. اگر قطعات فابريك بر روي دستگاه شما تعبيه شود، عمر دستگاه خيلي بيشتر مي شود و اين كار رضايت مشتريان را به دنبال داشته است.

نمايندگي مركزي سامسونگ

رمز موفق شدن سامسونگ هنگامي شروع شد كه يكي از نخستين موبايل هاي اين شركت در سال 1995 به بازار آمد و به خوبي كار نكرد و رضايت مشتريان را جلب نكرد از اين رو رئيس هئيت مديره وقت آقاي لي كان-هي متوجه اين قضيه شد و دستور داد كه كل موجودي تلفن ذكر شده را در انبار ان شركت بسوزانند.

  • هدف

هم اكنون سامسونگ يكي از پر فروشترين كارخانجات ساخت لوازم خانگي و صوتي تصويري و موبايل در دنيا است. نمايندگي مركزي سامسونگ هم اكنون مديريت تعميرات همه محصولات سامسونگ را در همه استان ها و شهرستان هاي كشور عزيزمان با گارانتي ارائه مي دهد.

نمايندگي مجاز سامسونگ

شركت تعميرات مجاز سامسونگ قابليت واردات همه قطعه هاي دستگاه هاي مختلف سامسونگ را دارد.

با دارا بودن مهندسان متخصص مي تواند به برطرف نمودن بسياري از ايرادهاي سخت افزاري و نرم افزاري كالاها و دستگاه هاي سامسونگ مبادرت نمايد.

  • كاركرد

همه متخصصان شركت ما از جمله تكنسين هاي ماهر و با تجربه اي هستند كه دوره هاي ويژه اي را براي اين منظور سپري كرده اند.

لطفا از طريق شماره تماس هاي نوشته شده در قسمت تماس با ما پايين صفحه يا منوي بالاي صفحه با نمايندگي تعميرات سامسونگ تماس بگيريد.

نمايندگي رسمي سامسونگ

نمايندگي رسمي سامسونگ به صورت شبانه روزي آماده ارائه تعميرات همه دستگاه هاي سامسونگ است. نمايندگي رسمي ما براي ارائه تعميرات همه دستگاه هاي سامسونگ روز تعطيلي ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزيزان است.

  • تعميرات

تعميرات ارائه شده در نمايندگي رسمي سامسونگ داراي گارانتي هاي معتبر در ايران است. محصولات نمايندگي تعميرات سامسونگ و تعميرگاه مركزي سامسونگ شامل يخچال فريزر, كولر گازي, جاروبرقي, مايكروويو, هود, فر برقي و اجاق گاز, ماشين طرفشويي و لباسشويي همگي با ضمانت نامه رسمي و مورد تاييد شركت سامسونگ عرضه مي شوند.

شماره تماس نمايندگي سامسونگ

اگر همه ايرادهاي لوازم خانگي سامسونگ با مراجعه حضوري تكنيسين ها و تعميركارهاي ما برطرف نشد، دستگاه شما به تعميرگاه مجاز سامسونگ انتقال داده مي شود، اين انتقال براي شما هزينه اي ندارد.

براي بررسي و تعمير بهتر در تعميركار اين مورد انجام مي شود و بعد از تعمير آن دوباره توسط تعميركار و همكاران ما به شما تحويل داده مي شود.

  • هزينه ها

تمام هزينه هاي رفت و آمد كارشناسان و تعويض قطعه ها و همچنين دستمزد تعمير در تعميركار كاملا رايگان بوده و برعهده مركز تعميرات لوازم خانگي سامسونگ در تهران و كرج است.

همكاران ما خودشان در محل دستگاه شما حضور مي رسانند و لازم نيست شما دستگاه مربوطه را به نمايندگي بياوريد. اما اگر در شرايط خاصي مجبور باشيم دستگاه را به تعميرگاه مجاز انتقال دهيم اين كار نيز توسط نمايندگي تعميرات و همكاران ما انجام مي شود و هزينه آن نيز برعهده ماست.

پس تنها كاري كه شما در همه مراحل تعميرات دستگاه ها انجام مي دهيد تماس با ما و اطلاع رساني مشكل تان است.

نمايندگي تعميرات سامسونگ

تعميرگاه مجاز سامسونگ شركت ما پروانه كسب و مجوز فعاليت از اتحاديه لوازم خانگي دارد و آماده ارائه تعميرات به شما عزيزان است.

نمايندگي سامسونگ غرب تهران

شركت (نمايندگي تعميرات سامسونگ غرب تهران) با سابقه درخشان چندين ساله و به كارگيري كارشناسان زبده اين كار در توانسته اعتماد و رضايت مشتري هاي خود را به دست بياورد و آخرين فناوري هاي مربوط به اين برند معتبر و موثق بين المللي را خدمت مشتري هاي محترم ارائه دهد.

هم اكنون نيز اين نمايندگي همانند سال هاي پيش در كنار خانواده هاي ايراني است و آماده است تا تعميرات محصولات سامسونگ را به هموطنان عزيز ارائه دهد. تعميرات نمايندگي ما به صورت شبانه روزي بوده و در همه ايام حتي روزهاي تعطيل آماده سرويس دهي به شما عزيزان است.

نمايندگي سامسونگ شرق تهران

نمايندگي سامسونگ شرق تهران همه دستگاه هاي سامسونگ را تحت پوشش خود دارد و با اتكا به تجربيات خود در اين زمينه و آموزش تعميركاران حرفه اي و خبره در شرق تهران بهترين پكيج هاي يك تعمير را تقديم مشتريان عزيز مي كند پس همه كارهاي تعمير لوازم خانگي سامسونگ خود را به تيم حرفه اي نمايندگي لوازم خانگي برند سامسونگ بسپاريد تا در كوتاه ترين زمان ممكن لوازم خانگي شما عزيزان را عيب جويي كرده و صحيح و كامل به شما تحويل دهند.

نمايندگي سامسونگ شمال تهران

نمايندگي سامسونگ شمال تهران بر آن است تا رضايت شما عزيزان را جلب نمايد و البته گفتني است كه تعميرات ممكن است در چندين مرحله انجام شود كه همه مراحل انجام تعمير و نگهداري و حتي تعويض به صورت دقيق و زمانبندي شده بين اعضاي گروه حرفه اي نمايندگي ما تقسيم مي شود اين نمايندگي سالهاست بانمايندگي سامسونگ شمال تهران شما عزيزان با برند سامسونگ آشنايي كامل داشته و هرساله با بهره گيري از آخرين تجهيزات اروپايي تعميرات مناسبي را تقديم مشتريان عزيز مي نمايد.

نمايندگي سامسونگ جنوب تهران

اگر هر يك از دستگاه هاي سامسونگ منزل شما دچار مشكلي شد نمايندگي سامسونگ جنوب تهران در كنار شماست و در كمترين زمان نسبت به رفع مشكل آنها اقدام مي كند. همه تعميرات مربوط به محصولات سامسونگ در محل سكونت شما اجرايي مي شود و شما هيچ هزينه اي از بابت حمل و نقل دستگاه به محل نمايندگي پرداخت نمي كنيد. در صورت بروز هر گونه مشكلي براي نمايندگي سامسونگ جنوب تهران با ما تماس بگيريد و مشكل خود را با ما در ميان بگذاريد. شما در اولين فرصت جوابگوي نياز شما خواهيم بود. جلب رضايت شما افتخار ماست.

منبع:

http://www.samsungserviceco.ir

 

امتیاز:
بازدید:
[ ۳ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۳:۳۰ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 52
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 13322
چت باکس
امکانات وب