سامسونگ برتر

نمايندگي تعميرات سامسونگ

در صورتي كه ماشين ظرفشويي شما در روشن شدن مشكل دارد، اولين كاري كه بايد بكنيد اين است كه پريزهاي برق ظرفشويي را بررسي كنيد و اط وصل بودن آنها به برق اطمينان حاصل كنيد. اگر پريزها به صورت دوشاخه و از نوع پريزهاي GFI است، بررسي كنيد تا جرقه نزده باشند.

 

اگر مشكل از جرقه زدن پريزهاي GFI باشد آنها را دوباره تنظيم كنيد. براي اطمينان دستگاه را كاملا از برق جدا كنيد و پريزهاي برق را با دستگاه ديگري تست كنيد تا از صحت برق رساني به پريزها مطمئن شويد.

 

در صورتي كه دستگاه ظرفشويي شما كاملا به برق متصل است و مشكلي در برق رساني ندارد و GFI نيز جرقه اي نزده، كليد برق را چك كنيد و از جرقه نزدن آن و از نحوه قرارگيري درست آن بر روي ديوار مطمئن شويد.

 

خدمات پس از فروش سامسونگ 

شركت سامسونگ

اگر با اين كارها باز ماشين ظرفشويي شما كار نكرد، مشكل از جاي ديگري است. شايد ميكروسوئيچ در ظرفشويي شما درست كار نمي كند، ميكروسوئيچ در ظرفشويي يا همان قفل در يا ميكروسوئيج قفل در، يك ابزار ايمني در ظرفشويي است كه اگر درب دستگاه باز باشد نمي گذارد تا ماشين به كار افتد. ميكرو سوئيچ در درون پنل درب قرار دارد. براي فهميدن اينكه ميكرو سوئيچ درب درست كار مي كند، كنترل پنل را از آن جدا كرده و ميكروسوئيچ درب را دوباره جا بيندازيد و بعد آن را تست كنيد.

 

باز ماشين ظرفشويي شما كار نمي كند؟ اين دفعه شايد مشكل از فيوز حرارتي باشد. فيوز حرارتي به گونه اي ساخته شده كه در صورت داغ بودن دستگاه، از جاي خود بيرون مي آيد. بررسي كنيد كه آيا فيور حرارتي ظرفشويي پريده يا نه، در صورتي كه پريده بايد آن را جدا و عوض كنيد تا ماشين ظرفشوي روشن شود. بيشتر فيوزهاي حرارتي در بخش كنترل پنل قرار دارند. براي فهميدن اينكه فيوز حرارتي درست كار مي كند، كنترل پنل را از آن جدا كرده و فيوز را دوباره جا بيندازيد و بعد آن را براي اتصال تست كنيد.

 

در برخي مواقع احتمال دارد چفت در ظرفشويي خراب باشد. بخشي از در ظرفشويي كه آن را محكم مي بندد چفت در است. بيشتر چفت ها از جنش پلاستيك هستند. در صورتي كه اين چفت بشكند يا ترك بردارد، درب به درستي بسته نخواهد شد و ماشين هم روشن نمي شود. پس از سالم بودن چفت درب مطمئن شويد.

 

مورد ديگري كه باعث روشن نشدن ظرفشويي مي شود مربوط به ايراددار بودن برد كنترل اصلي است. برد كنترل ظرفشويي، برق همه قسمت هاي ماشين را تامين مي كند. در صورتي كه همه موارد بالا را امتحان كرديد و باز ظرفشويي شما روشن نشد احتمالا مشكل از برد كنترل اصلي ماشين تان است. براي برطرف كردن ايراد بايد برد كنترل توسط تعميرگاه مجاز سامسونگ  تعويض شود.

 

تعميرات ظرفشويي سامسونگ

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۶:۰۱ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 13
دیروز : 15
افراد آنلاین : 1
همه : 12681
چت باکس
امکانات وب