سامسونگ برتر

نسل تازه لباسشويي هاي فلكس واش سامسونگ، به آخرين فناوري هاي روز دنيا مجهز شده اند. در اين نسل از لباسشويي هاي سامسونگ، دو واشر جداگانه تعبيه شده كه به مصرف كننده فرصت مي دهند تا دو مدل مختلف لباس را در دو دما و چرخه متفاوت اما به صورت همزمان شستشو بدهيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۱:۳۰ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]

شستشوي لباس از آن كارهاي ضروري است كه تمامي هم ندارد. هنوز چند دقيقه‌ نيست كه لباس‌هاي كثيف را داخل ماشين لباسشويي ريخته و آن را روشن كرده‌ايد كه پسرتان با لباس گل‌آلود از تمرين فوتبال برمي‌گردد. انگار اين سبد لباس‌ها خيال خالي شدن ندارد. براي اين چند تكه لباس هم كه نمي‌شود يك بار ديگر ماشين را روشن كرد. پس بايد حداقل چند روزي داخل سبد بمانند تا به اندازه كافي لباس كثيف جمع شود. 

اما شركت سامسونگ براي اين مشكل بسيار معمول، يك راه حل نوآورانه دارد. يك در مخصوص براي اضافه كردن چند تكه لباس در ميانه چرخه شستشو. اين در كوچك كه بالاي در اصلي ماشين‌هاي لباسشويي ادواش سامسونگ قرار گرفته به شما اين امكان را مي‌دهد تا در زمان‌هايي معين از چرخه شستشو، لباس هاي جامانده را به ماشين اضافه كنيد. با اين قابليت ادواش ديگر لازم نيست لباس فوتبال پسرتان چند روزي مهمان سبد باشد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۶:۰۵ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]

در اين مطلب از سري مطالبي كه در مورد انواع لوازم خانگي سامسونگ در وب سايت به آن ها پرداخته ايم , قصد داريم تا بيشتر با قطعات يخچال هاي سايد باي سايد سامسونگ آشنا شويم كه اگر زماني شكلي براي يخچالتان پيش آمد شما خودتان كمي با قطعات و قسمت هاي مختلف يخچال سايد باي سايد سامسونگ آشنا باشيد , البته براي بهتر است براي تعميرات يخچالتان با متخصصان اين حوزه تماس بگيريد و كار را به افراد متخصص بسپاريد .

در ادامه ي اين مطلب با قسمت هاي مختلف و اجزاي مكانيكي يخچال سايد باي سايد سامسونگ آشنا مي شويم :


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۹:۳۴ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]

تعمير صداي بلند يخچال فريزر ، برخي زمان ها از يخچال فريزر صداهاي ناهنجاري به گوش مي رسد، برخي از اين صداها طبيعي هستند و به زودي برطرف مي شوند ولي برخي از آنها غيرعادي هستند و نياز به تعمير دارند. در اين نوشته به موارد رايجي اشاره مي كنيم كه باعث صداي بلند در يخچال فريزر مي شوند.

 

صداي بلند از فن موتور اپراتور يخچال فريزر

در صورتي كه از فن يخچال فريزر صدايي شنيديد، احتمال دارد ايراد از موتور فن اواپراتور باشد. اين نوع فريزر در بخش  فن موتوري دارد كه هوا را دور اپراتور به چرخش در مي آورد تا آن را خنك كند.

با گذشت زمان، موتور فن مي تواند فرسوده شود و يا نياز به روغن كاري داشته باشد، كه توجه نكردن به اين موارد مي تواند باعث صداي بلند و تق تق هاي در فريزر شود.

براي تعويض موتور فن، ابتدا برق فريزر را قطع كنيد. احتمالا لازم باشد كه صفحه مشبك اپراتور را باز كنيد تا به موتور دسترسي پيدا كنيد. خيلي راحت سيم هاي رابط را قطع كنيد و پيچ و مهره ها را از آن باز نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۴:۰۰ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]

نمك ظرفشويي چه كاري مي كند؟ نمك استفاده هاي گوناگوني دارد با نمك مي توانيد مايعات ريخته شده بر روي لباس هاي خودتان را تميز كنيد يا با نمك مي توانيد عمر ماشين ظرفشويي خود را افزايش بدهيد. استفاده از نمك در ظرفشويي يك ماده بسيار مهم است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۳:۲۲ ] [ امين سرخوش ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 15
دیروز : 13
افراد آنلاین : 1
همه : 12222
چت باکس
امکانات وب